Παραδείσι

Με καθυστέρηση θα ξεκινήσει το παιχνίδι στο Παραδείσι λόγω καθυστέρηση της άφιξης του πλοίου που μετέφερε την αποστολή του Αντίμαχου.

Στις 13.50 η σέντρα, αντί στις 13.30 που ήταν προγραμματισμένη αρχικά.

Ξεκίνησε το ματς

3′ Σέντρα του Πλαγγέτη, ο Δράκος δεν πρόλαβε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα

4′ Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Δράκου, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια

11′ Έσωσε ο Κατσαρός το πλασέ του Πλαγγέτη πάνω στην γραμμή και κράτησε το 0-0

18′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Κλεάνθη. Η κεφαλιά του Μοσκιού μέσα από την μικρή περιοχή κατέληξε δίπλα από το αριστερό δοκάρι

34′ Δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή του Πλαγγέτη Λ., η μπάλα αποκρούστηκε από τον αντίπαλο γκολκίπερ και στην επαναφορά ο Σκόρπος με νέο σουτ έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια

35′ Πλαγγέτης Γιώργος (1-0). Έπειτα από μπαλιά του Λευτέρη Πλαγγέτη, ο Γιώργος Πλαγγέτης με πλασέ μέσα από την περιοχή άνοιξε το σκορ για τον Κλεάνθη που προηγουμένως είχε σπαταλήσει σημαντικές ευκαιρίες

Ημίχρονο

Ξεκίνησε το β’ μέρος

61′ Σουτ μέσα από την περιοχή του Πλαγγέτη Λ, η μπάλα λίγο άουτ

62′ Δράκος (2-0). Φοβερή προσπάθεια του Πλαγγέτη Λ. που έκανε το γύρισμα στην περιοχή και ο Δράκος από το ύψος του πέναλτι σε κενή εστία διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του

70′ Σκόρπος (3-0). Ατομική προσπάθεια και ωραίο τελείωμα μέσα από την περιοχή από τον έμπειρο μέσο

84′ Πλαγγέτης Γ. (4-0). Δεύτερα προσωπικό τέρμα για τον επιθετικό του Κλεάνθη που βρήκε δίχτυα με ωραίο πλασέ από το ύψος του πέναλτι