Ζωντανά Β΄και Γ΄κατηγορία Τελικά

Σερβίρεται σήμερα το κυρίως πιάτο για την 4η αγωνιστική της Β΄κατηγορίας και την 3η αγωνιστική της Γ’ κατηγορίας. To fmtop.gr σας μεταφέρει τις εξελίξεις απ’ όλα τα γήπεδα. Μείνετε συντονισμένοι. Επίσης ενημερωθείτε ΕΔΩ για τα παιχνίδια της Α’ κατηγορίας και ΕΔΩ για το ματς του Ιάλυσου στην Κρήτη.

Παπαγιαννίδης, Μπερδεμπές, Λαζός

16′ Σέντρα σουτ του Παυλίδη απο τα αριστερά η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά με την βοήθεια του αέρα και κατέληξε στα δίχτυα για το 0-1

18′ Σέντρα σουτ απο τα δεξια του Χατζηνικολού, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι

19′ Αντεπίθεση για τον Ευκλή, με την μπαλιά του Μπερετούλη στον Παυλίδη και το πλασέ του τελευταίου σταμάτησε στο αριστερό δοκάρι

20′ Σουτ του Μπερετούλη εξω απο την περιοχή, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι

25′ Σουτ του Μπερετούλη εξω απο την περιοχή, η μπάλα στα δίχτυα και 0-2

35′ Κόρνερ απο τον Ρούφα, ο Χατζηνκολού με κεφάλια έστειλε την μπάλα λίγο πανω απο το οριζόντιο δοκάρι

40′ Κακή απομάκρυνση του Ναουμ, ο Μπερετούλης με σουτ σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά ο ίδιος παικτης έκανε νέο σουτ, το οποιο έδιωξε πανω στην γραμμή ο Κούτρης

45′ Κάθετη μπαλιά του Κολιού στον Χατζηνικολου που μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε ωραία για το 1-2

50′ Μετα απο γύρισμα της άμυνας του Ευκλή στον τερματοφύλακα, ο Κοστόφ έκλεψε την μπάλα και πλάσαρε και κενή εστία για το 2-2

52′ Εκτέλεση φάουλ του Μπερετούλη, ο Ναούμ απόκρουσε την μπάλα ασταθώς και ο Μήτρου απο κοντά έκανε το 2-3

58′ Σουτ του Κρομμύδα Γ. απο πλεονεκτική θέση μέσα απο την περιοχή, η μπάλα έφυγε αουτ

67′ Χτύπημα εκτός φάσης του Γεωργαντά στον Σακελλάρη, ο διαιτητής έβγαλε την κόκκινη κάρτα. Με δέκα ο Ευκλής

68′ Κόρνερ του Παυλίδη απο τα δεξιά, ο Μπερετούλης με κεφάλια ανενόχλητος έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-4

70′ Ο Γεωργάς έσπρωξε τον Κρομμυδα Γ. Και ο διαιτητής τοτ έδειξε την δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με δέκα και ο Άγιος Γεώργιος

72′ Σέντρα του Παυλίδη, κεφάλια απο τον αμαρκάριστο Μπερετούλη και 2-5

77′ Με πλασέ του Κρομμύδα Γ. μεσα απο την περιοχή, η μπάλα στα δίχτυα για το 2-6

5′ Σουτ του Παυλίδη σε κενή εστία μετα την επέμβαση του Ναούμ και 2-7

Γήπεδο Κρεμαστής (15.00): Χάλκη- Απόλλων Κ. 0-1 Τελικό