Οι κλήσεις για τις μικτές ομάδες
Από τον Ενωσιακό προπονητή κ. Θεοδώρου Θεόδωρο καλούνται για προπόνηση της ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ την Τρίτη 17/11/2015 και ώρα 15.00 μμ στο Ε.Α.Κ , με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες).
1. | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ |
2. | ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΚΕΣ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
3. | ΚΑΛΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ | ΡΟΔΟΣ |
4. | ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΡΟΝΤΙΑΝ | ΡΟΔΟΣ |
5. | ΡΑΦΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΡΟΔΟΣ |
6. | ΤΡΕΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΡΟΔΟΣ |
7. | ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΡΟΔΟΣ |
8. | ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ |
ΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | |
ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΙΠΠΟΤΕΣ | |
10 | ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Μ. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ |
11 | ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ΔΙΓΕΝΗΣ |
12 | ΜΠΑΡΔΟΣ ΦΩΤΗΣ | ΔΟΞΑ Ψ. |
13 | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΡΟΔΙΑΚΟΣ |
ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΙΑΛΥΣΟΣ | |
15 | ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Λ. |
16 | ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ | ΔΙΓΕΝΗΣ |
17 | ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ | ΔΙΓΕΝΗΣ |
18 | ΚΩΣΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ Δ. |
19 | ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ Μ. |
20 | ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Α.Ο.ΣΥΜΗΣ |
21 | ΑΡΙΦΗΣΑΓΓΕΛΟΣ | ΚΛΕΑΝΘΗΣ |
22 | ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ | ΡΟΔΟΣ |
23 | ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΡΟΔΟΣ |
24 | ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | ΔΙΓΕΝΗΣ |
25 | ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ |
26 | ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ |
Από τον Ενωσιακό προπονητή κ. Θεοδώρου Θεόδωρο καλούνται για προπόνηση της ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/2015 και ώρα 15.00 μμ στο Ε.Α.Κ , με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες).
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | |
ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΡΟΔΟΣ | |
ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΡΟΔΟΣ | |
ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΡΟΔΟΣ | |
ΚΛΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ | ΡΟΔΟΣ | |
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ | ΡΟΔΟΣ | |
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ | |
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ | |
ΒΙΡΒΙΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ | |
ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ | |
10 | ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Λ. |
11 | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Λ. |
12 | ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ | Α.Ε.Ρ.Α |
13 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | Α.Ε.Ρ.Α |
14 | ΨΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ |
15 | ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΙΠΠΟΤΕΣ |
16 | ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ Κ |
17 | ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ Α. |
18 | ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ Α. |
19 | ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ | ΕΥΚΛΗΣ |
20 | ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΕΥΚΛΗΣ |
21 | ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΔΙΓΕΝΗΣ |
22 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΙΓΕΝΗΣ |
23 | ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΡΕΝΑ |
24 | ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | ΑΡΕΝΑ |
25 | ΤΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΡΕΝΑ |