Ισόπαλοι οι παλαίμαχοι Αγίου Ισιδώρου και Αφάντου

Σήμερα η ομάδα των παλαιμάχων του χωριού μας  αντιμετώπισε την αντίστοιχη ομάδα του Αφάντου για την 1η αγωνιστική του 2ου Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Ρόδου Ιστορίας και Φιλανθρωπίας. Ο αγώνας έγινε στο γήπεδο Αγίου Ισιδώρου και έληξε ισόπαλος με σκορ 2-2.

Η ομάδα μας προηγήθηκε με 1-0 με σκόρερ τον Τσιλίκη Κώστα, σκορ που παρέμεινε στο πρώτο ημίχρονο

Η ομάδα του Αφάντου ισοφάρισε στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου με τον Μπούτη Μιχαήλ.

Η ομάδα μας ξαναπήρε το προβάδισμα με απ’ ευθείας φάουλ του Πολυχρόνη Γιώργου.

Η ισοφάριση έγινε 7 λεπτά πριν την λήξη του αγώνα με σκόρερ τον Παπαμιχαήλ Κυριάκο.

ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ: ΝΟΜΙΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΛΥΡΑΣ, ΣΚΟΥΡΜΑΛΑΣ, ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΛΙΚΗΣ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ, ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΑΓ., ΓΙΩΡΓΑΣ-ΣΠΑΝΟΣ.

ΑΦΑΝΤΟΥ: ΝΙΚΟΛΗΣ Φ., ΚΑΝΤΗΣ, ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ, ΜΠΟΝΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ, ΔΙΑΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΚΙΡΗΣ, ΜΑΧΡΑΜΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ, ΤΑΟΥΛΑΣ, ΜΠΟΥΤΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ, ΖΑΓΟΡΑΣ, ΕΙΡΗΝΗΣ, ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ, ΝΙΚΟΛΗΣ Β., ΕΓΓΛΕΖΟΣ.