Οι διαιτητές στο εφηβικό και παιδικό πρωτάθλημα
Ορίστηκαν οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις του εφηβικού και παιδικού πρωταθλήματος.
Αναλυτικά:
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου (21η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 26/03/16 | 10:15 | ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) |
|
29. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 14:00 | ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) |
|
30. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 26/03/16 | 16:00 | ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
31. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 27/03/16 | 13:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΣΕΪΤΗΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Π. (Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) |
|
32. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 27/03/16 | 17:00 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
33. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 30/03/16 | 17:00 | ||
34. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 30/03/16 | 17:00 | ||
35. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΦΑΝΩΝ | Τετάρτη | 30/03/16 | 17:00 | ||
Παιδικό Α Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 11:00 | ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
39. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΛΑΡΔΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ B., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΤΙΚΟΣ Β. | |
40. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 27/03/16 | 11:30 | ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΕΡΑΜΕΑΣ Ν. | |
41. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 27/03/16 | 16:00 | ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Ι. | |
42. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 29/03/16 | 16:00 | ||
Παιδικό Β Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 26/03/16 | 12:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΑ Κ. | |
44. | ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΦΑΝΩΝ | Σάββατο | 26/03/16 | 12:00 | ||
45. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 26/03/16 | 12:30 | ||
46. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 27/03/16 | 12:00 |