Το πρόγραμμα του «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

PROJUNIOR  Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου

Γηπ 1                               Γηπ 2

16:30                        ΒΕΛΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ                           ΦΟΙΒΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ

17:15             ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            ΦΟΙΒΟΣ    –          ΒΕΛΗΣ

18:00            ΕΥΚΛΗΣ    –     ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ   –  ΚΟΛΕΓΙΟ

18:45               ΕΥΚΛΗΣ    –   ΚΟΛΕΓΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ 2 Χ 15΄

JUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γηπ 1                               Γηπ 2

15:30                ΕΥΚΛΗΣ  –  ΦΟΙΒΟΣ 2                           ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ 1

16:30            ΕΥΚΛΗΣ  –   ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ                 ΦΟΙΒΟΣ 2  –    ΚΛΕΑΝΘΗΣ

17:30                ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ                        ΦΟΙΒΟΣ 1 –  ΒΕΛΗΣ

18:30               ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΒΕΛΗΣ

ΧΡΟΝΟΣ 2 Χ 20΄

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γηπ 1                               Γηπ 2

10:00                         ΑΣΤΗΡ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ 1               ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΡΟΔΙΩΝ

11:00                       ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ                             ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ 2 – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

12:00                   ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ 1 – ΕΥΚΛΗΣ                ΦΟΙΒΟΣ 1 – ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1

13:00                      ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1 –ΚΟΛΕΓΙΟ                    ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 – ΡΟΔΙΩΝ

14:00                        ΦΟΙΒΟΣ 1 – ΚΟΛΕΓΙΟ

 

15:00        ΦΟΙΒΟΣ 2 –ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ                 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2 –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

16:00    ΦΟΙΒΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣ         ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ- ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2

17:00    ΦΟΙΒΟΣ 2 – ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2                    ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

18:00     ΦΟΙΒΟΣ 3 –  ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                               ΑΠΟΛΛΩΝΑ  – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

19:00      ΦΟΙΒΟΣ 3 –  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ                              ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑ

20:00    ΦΟΙΒΟΣ 3 – ΑΠΟΛΛΩΝΑ                                 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

 

ΟΜΙΛΟΙ

1ος :        ΑΣΤΗΡ               ΕΥΚΛΗΣ    ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ 1

2ος :   ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2   ΚΛΕΑΝΘΗΣ    ΡΟΔΙΩΝ

3ος :  ΦΟΙΒΟΣ 1            ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1        ΚΟΛΕΓΙΟ

4ος : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ  ΦΟΙΒΟΣ 2  ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΥ

5ος : ΦΟΙΒΟΣ 3     ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ    ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝΑ