Οι «σφυρίχτρες» των αγώνων κυπέλλου

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς του κυπέλλου ορίστηκαν από το τοπικό όργανο διαιτησίας.

Αναλυτικά:

Κύπελλο Δωδεκανήσου
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 12) ΘΕΟΛΟΓΟΥ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.
(Παρατηρητής: ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΑΚΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
14. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7) Ε.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 15:00 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15. ΘΥΕΛΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1) ΠΥΛΩΝΑΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
16. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2) ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3) ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
18. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4) ΚΑΛΑΘΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΙΤΣΗΣ Θ., ΓΑΤΗ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5) ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΚΑΖΑΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΧΑΛΚΗ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6) ΔΙΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
21. ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8) ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
22. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΝΗΡΕΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 9) ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
23. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 10) ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
24. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 11) ΦΑΝΩΝ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
25. ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 14) Ε.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 18:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)