Οι «σφυρίχτρες» στην πρεμιέρα της Β’ και Γ’ κατηγορίας

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις για τους δύο ομίλους της Β’ και την Γ’ κατηγορία.

Αναλυτικά:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
10. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΤΗΛΟΣ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
11. ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΧΑΛΚΗ ΣΥΜΗ Κυριακή 22/10/17 13:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΨΗΣ ΕΜΙΛΙΑΝΟΣ)
12. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΕΛΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
13. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15. ΕΥΚΛΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
16. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/10/17 13:30 ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΔΙΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 13:45 ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε.
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21. ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
22. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΚΑΛΑΘΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
23. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/10/17 16:30 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)