Οι «σφυρίχτρες» στην Β’ και Γ’ κατηγορία

Αναλυτικά οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια για την δεύτερη και τρίτη τοπική κατηγορία του νομού μας.

Αναλυτικά:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9. ΝΗΡΕΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
11. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΧΑΛΚΗ Ε.Α.Κ. Κυριακή 11/02/18 17:30 ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
12. ΤΗΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΤΗΛΟΥ Τρίτη 13/02/18 12:00 (Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
14. ΙΠΠΟΤΕΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
15. ΕΥΚΛΗΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
16. ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Τετάρτη 14/02/18 15:00 (Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 18:00 ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
22. ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
24. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
25. ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. Πέμπτη 15/02/18 20:00