Οι “σφυρίχτρες” σε Β’ και Γ’ κατηγορία
Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου για την δεύτερη και τρίτη τοπική κατηγορία του νομού μας.
Αναλυτικά:
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
8. | ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ) (Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
9. | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 25/02/18 | 18:30 | ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 13:30 | ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) (Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
11. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής Δ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) |
|
12. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΙΠΠΟΤΕΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ. (Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ) (Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) |
|
13. | ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ) (Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) |
|
14. | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
Γ Κατηγορία (13η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 24/02/18 | 18:00 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
19. | ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 25/02/18 | 13:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
20. | ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | ΚΡΗΤΗΝΙΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 14:30 | ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) |
|
21. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ | ΔΙΜΥΛΙΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) |
|
22. | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ | ΚΑΛΑΘΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) |
|
23. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΓΑΤΗ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ) |